Pomoc drogowa i mobilny mechanik SOCHACZEW

Pomoc drgogowa 24H Sochaczew i usługi profesjonalnego mobilnego mechanika

Jeśli potrzebujesz błyskawicznej pomocy przy swoim samochodzie, który uległ awarii, wypadkowi czy po prostu odmówił posłuszeństwa – nie chce odpalić w Sochaczewie czy najbliższych okolicach, zadzwoń już teraz!

Kiedy możesz się do nas zwrócić?

Kiedy Twój pojazd potrzebuje autoholowania
W momencie potrzeby skorzystania z usług lawety. Pamiętaj, że obsługujemy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, busy, ciężarówki, motory i każdy inny pojazd, który można przewieźć autolawetą.
Kiedy potrzebujesz odpalenia samochodu po rozładowaniu akumulatora.
W momencie uszkodzenia opony czy koła (usługi mobilnej wulkanizacji)
Kiedy potrzebujesz przetransportowania samochodu do mechanika.

Pomoc drogowa 24 H Sochaczew

Przytrafił Ci się na drodze wypadek, stłuczka lub kolizja w okolicy Sochaczewa? Twój samochód uległ uszkodzeniu, awarii lub wypadkowi i nie nadaje się do dalszej jazdy? Potrzebujesz pilnie naszej pomocy i specjalistycznej lawety lub autoholowania w okolicach Sochaczewa, dzięki której Twój samochód zostanie przewieziony bezpiecznie z miejsca zdarzenia? Trafiłeś idealnie! Jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji! Nasza pomoc drogowa zajmuje się holowaniem samochodów osobowychbusówciężarówek oraz Tirów.

Dysponujemy profesjonalną kadrą oraz zapleczem technicznym, które pozwala nam na co dzień ratować z opresji kierowców w Sochaczewie i jego najbliższych okolicach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

AUTO LAWETA

Jeśli uległeś wypadkowi, Twoje auto wpadło do rowu lub nie jest możliwa dalsza jazda, zadzwoń do nas. Nasza laweta odwiezie Twoje auto w wyznaczone przez Ciebie miejsce.

AUTOHOLOWANIE

Odholujemy Twój samochód w konkretne miejsce. Zadzwoń do nas, a pomoc otrzymasz błyskawicznie. Od ręki wyciągniemy Cię z problemów.

ASSISTANCE SOCHACZEW

Obsługujemy Assistance w wielu firmach ubezpieczeniowych. Sprawdź czy obsługujemy Twoje Assistance.

Mobilny mechanik Sochaczew

Usługi mobilnego mechanika mogą przydać Ci się zawsze wtedy, kiedy samochód zostanie unieruchomiony na drodze. W wypadku niewielkich awarii możemy na miejscu sprawić, że Twoja droga będzie trwała nadal. Zadzwoń już teraz, jeśli Twoje auto stanęło na drodze w okolicach Sochaczewa.

Oferujemy ekspresowe mobilne naprawy Twojego samochodu. Jeśli zaskoczyła Cię kolejna awaria Twojego samochodu w trasie, zadzwoń do nas, a my błyskawicznie postaramy się załatwić Twoją sprawę. Nasza pomoc drogowa zajmuje się holowaniem samochodów osobowych, busów, ciężarówek oraz Tirów.

Jesteśmy gotowi, by pomóc Ci w każdej sytuacji na drodze. Oto kilka najczęstszych usterek, z którymi zwracają się do nas kierowcy z Sochaczewa i okolic.

Nasze ekspresowe naprawy:

Wymiana koła
Dowóz paliwa
Wypompowywanie niewłaściwego paliwa
Wyciąganie z rowu oraz błota
Diagnoza i usuwanie awarii
Diagnostyka komputerowa
Odpalanie aut osobowych,dostawczych,
Usługi lawetą

MOBILNY MECHANIK 24 H SOCHACZEW

Ile razy budziłeś się rano do pracy, kiedy za oknem śnieg i mróz, a Ty musisz być punktualnie w biurze ze względu na ważne spotkanie. Zawsze w takich momentach pojawiają się problemy. Czasami samochód nie chce odpalić, a czasem okazuje się, że paliwo nie wytrzymało niskich temperatur. Co wtedy? Przecież Szef nie wybaczy, kiedy się spóźnisz. Wtedy z pomocą przychodzi usługa mobilnego mechanika w Sochaczewie! Przyjeżdżamy na miejsce, jeśli awaria nie jest poważna, usuwamy ją na miejscu, a Ty możesz spokojnie jechać do pracy. Nie inaczej jest w przypadku awarii, które spotkają Cię już w trasie. Byłeś zmuszony zjechać na pobocze i nie wiesz co zrobić? Zadzwoń po nasz doświadczony zespół, który w mig załatwi problemy z Twoim samochodem tak, byś mógł kontynuować jazdę.

Jeśli usterka okaże się poważniejsza, oczywiście pomożemy odholować Twój pojazd do najbliższego lub wskazanego przez Ciebie mechanika.