Wynajem busa z kierowcą SOCHACZEW

Zajmujemy się wynajmem busa z kierowcą. Przejazdy na terenie całego kraju. Potrzebujesz przewieźć meble, wielkogabarytowe zakupy czy inne duże przedmioty? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wynajem busa Sochaczew to idealny pomysł, jeśli potrzebujesz jednorazowej pomocy większego samochodu. Jeśli przeprowadzasz się i chcesz przewieźć swoje przedmioty, a może potrzebujesz odebrać większy zakup z konkretnego miejsca i dostarczyć do domu nasza usługa będzie idealna.

W odróżnieniu od większości ogłoszeń nasz wynajem busa to wynajem wraz z kierowcą. Rozumiemy, że być może nie czujesz się pewnie by prowadzić większy samochód. Dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wynajmujemy samochód dostawczy wraz z kierowcą.

Samochód, który posiadamy to Volkswagen Crafter, który przystosowany jest do przewożenia wielkogabarytowych sprzętów. Wymiar paki to 155×155 cm i wysokość 255 cm.

WYNAJEM BUSA! ZADZWOŃ 737 888 921

Wynajęcie busa w naszej firmie może przynieść Ci wiele korzyści. Po pierwsze masz dostęp niemal od ręki do dużego, wygodnego samochodu z kierowcą, który pozwoli Ci w szybki i łatwy sposób przetransportować z miejsca na miejsce wiele przedmiotów, także tych o dużych gabarytach.

Mówimy tutaj na przykład o sytuacjach, w których przeprowadzasz się z miejsca na miejsce. Ponadto możemy odebrać i przywieźć Twoje zakupy: sprzęt AGD, RTV i wiele, wiele innych.

Zadzwoń już dziś i umów się na konkretny termin.

Serdecznie zapraszamy.